sobota, 13 lutego 2016

Blacha dziurkowana- perforowana

blacha nierdzewna perforowana


Coraz częściej w naszym otoczeniu spotykamy elementy wykonane z blachy dziurkowanej. Nowoczesne elewacje, aranżacje wnętrz z użyciem tejż blachy wyróżniają się elegancją i indywidualizmem.

  • Zalety blachy perforowanej
Blacha nierdzewna perforowana dzięki regularnie rozmieszczonym otworom ma duże właściwości wentylacyjne, które znalazły zastosowanie w produkcji różnorodnego rodzaju urządzeń i maszyn. Jest odporna na działanie temperatur, środków chemicznych i czynników atmosferycznych. Jest również łatwa w utrzymaniu czystości, co ma znaczenie przede wszystkim w gastronomii, szpitalach, laboratoriach, zakładach produkcji żywności.
  • Zastosowanie blach perforowanych
Blacha perforowana produkowana jest nie tylko w standardowych wymiarach, ale może być dostosowana do indywidualnych zamówień. Dzięki temu znacznie wzrastają możliwości jej zastosowania. Blachy nierdzewne perforowane mają przede wszystkim zastosowanie w budownictwie. Jej gładkie, błyszczące powierzchnie chętnie wykorzystywane są przez dekoratorów do wykonania sufitów, przegród, balustrad, schodów, obudowa elementów oświetlenia. Blacha kwasoodporna wykorzystywana jest do wykonania elementów zewnętrznych ogrodzeń, bram, ekranów dźwiękowych.

1 komentarze:

  1. Jednym z ważnych cech jest też lekkość takiej blachy :) Istotna cecha jeśli zależy nam na małej wadze.

    OdpowiedzUsuń

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger