sobota, 27 lutego 2016

Jak wybrać regał do magazynu?

Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą i jeżeli posiadamy sporą ilość towarów, to musimy zadbać nie tylko o to, żeby dotarły one na czas do naszych kontrahentów, ale także o to, żeby były prawidłowo przechowywane. 


Oczywiście najlepszym do tego miejscem będą magazyny. Mając odpowiednie lokum trzeba także zwrócić uwagę na regały metalowe, sposób ich montażu i udźwig.

Musimy bowiem wiedzieć, że dostępne na rynku regały mogą mieć różny udźwig i sposób mocowania. Nie bez znaczenia będzie także fakt, do czego konkretnie posłużą nam regały magazynowe. Jeżeli będziemy chcieli przechowywać na nich żywność, to musimy zwracać uwagę na produkty, które pomalowane są specjalnymi atestowanymi farbami. Warto także zauważyć, że udźwig regału metalowego będzie wpływał na sposób jego montażu. Do wyboru mamy dwa rozwiązania, regały skręcane za pomocą śrub i regały posiadające elementy wciskane. Jeżeli mowa o wyposażeniu magazynu, to im większy udźwig tym lepiej, a ten może wynosić nawet kilkaset kilogramów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger