niedziela, 13 marca 2016

Wykorzystanie Kształtowników aluminiowych

Profile aluminiowe
Kształtowniki aluminiowe są szeroko wykorzystywane do różnego rodzaju prac budowlanych. Z jednej strony są materiałem dość trwałym i wytrzymałym, a także odpornym na korodowanie. Z drugiej strony ich wytrzymałość nie jest aż tak wysoka, aby można było stawiać z nich szkielety budynków. Warto jednak zaznaczyć, że ciągle sprawdza się coraz to nowe sposoby udoskonalania tego materiału tak, aby jego zastosowanie było możliwie jak najszersze.

Tak czy inaczej profile aluminiowe są stosunkowo tanie i dostępne niemalże na każdym magazynie. Dobra hurtownia aluminium może nam zaoferować profile aluminiowe w różnych kształtach, w zależności od tego, jakie będzie ich zastosowanie.

Uniwersalne zastosowanie.

To właśnie uniwersalne zastosowanie profili aluminiowych sprawiło, że są one tak często wybierane przez budowlańców. To one mogą stanowić doskonałą podporę ścian gipsowo- kartonowych, ale też mogą stanowić element konstrukcyjny okna czy też być podporą podwieszanego sufitu. Profile aluminiowe są nawet wykorzystywane do montowania oświetlenia ledowego czy też jako listwy do szaf przesuwnych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger