czwartek, 21 kwietnia 2016

Branża budowlana inwestuje w aluminium!

taśmy aluminiowe
Firmy budowlane i remontowe coraz chętniej inwestują w aluminium. Wykonawcy przekonują się do tego materiału i powoli odkrywają jego właściwości. W końcu aluminium nie ulega korozji, jest odporne na różne czynniki, a jako materiał jest stosunkowo lekkie, co tylko działa na jego korzyść!

Prawdziwym standardem są już kształtowniki aluminiowe. Z powodzeniem stosuje się je w budownictwie, branży motoryzacyjnej, lotniczej (ze względu na wagę), czy meblarskiej. Firmy, zajmujące się ich produkcją, oferują profile standardowe i specjalne. Wśród tych pierwszych możemy wymienić chociażby kątowniki, ceowniki czy pręty. Kształtowniki specjalne wymagają - jak sama nazwa wskazuje - bardziej zaawansowanych metod produkcji. To chociażby profile kasetonowe i profile do gablot wystawienniczych. 

Prawdziwym hitem wśród fachowców z branży są też taśmy aluminiowe. Nie bez powodu firmy sięgają po nie tak często. Przede wszystkim takie taśmy - w odróżnieniu od innych rodzajów - sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych i z powodzeniem są wykorzystywane przy izolacji różnych materiałów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger