środa, 24 sierpnia 2016

Właściwości blachy dziurkowanej

blacha dziurkowana

Blacha perforowana - dziurkowana posiada szeroki zakres zastosowań w budownictwie. Przede wszystkim jej największą zaletą jest fakt, że posiada doskonałe właściwości wentylacyjne. Dodatkowo, blacha dziurkowana jest produktem wyjątkowo odpornym na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, a także bardzo wysokiej temperatury. Dodatkowo posiada wysoką odporność na różnego rodzaju środki chemiczne. Blacha jest sprzedawana w pewnych określonych, standardowych rozmiarach, ale można zamówić ją też na indywidualne zlecenie tak, aby uzyskać arkusze w żądanych wymiarach. Przede wszystkim, zastosowanie blachy dziurkowanej jest bardzo szerokie- na tyle, że może być użyta jako materiał do wykończenia wnętrz mieszkalnych oraz jako materiał stanowiący dekorację budowlaną. Blachę wykorzystuje się także do tworzenia ciekawych elementów architektury miejskiej.

Gdzie jeszcze wykorzystywana jest blacha dziurkowana? 

Jej doskonałe właściwości wentylacyjne czynią z niej idealny surowiec do tworzenia różnego rodzaju maszyn i urządzeń dla przemysłu i rozmaitych zakładów produkcyjnych o różnym profilu działalności. Blachę znajdziemy także w zakładach gastronomicznych, a także w laboratoriach. Efektowne ścianki działowe, panele przeciwsłoneczne oraz panele elewacyjne- to również miejsca, w których bez przeszkód można wykorzystać ten materiał budowlany. Takich efektownych realizacji z zastosowaniem blachy perforowanej- dziurkowanej jest w naszym kraju już całkiem sporo i za pewne pojawią się i kolejne. Blacha dziurkowana to nieunikniona przyszłość.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger