wtorek, 24 stycznia 2017

Metalowe szafy biurowe

Meble metalowe, szafy BHP, szafki szkolne

Meble metalowe to typowe meble, szafy BHP, a także szafki szkolne. Jest to wyposażenie wszystkich biur, warsztatów oraz pomieszczeń gospodarczych. Przyczyna jest bardzo prosta. Są to modele bardzo solidne, mogą udźwignąć naprawdę ciężkie sprzęty, narzędzia, czy też zbiory dokumentów. 


Doskonale wkomponowują się w styl industrialny, gdyż mają minimalistyczny wygląd, a także oszczędny dekor. Szafy metalowe są także w salonach, dzięki czemu zyskały różnorakie wzory, pomysłowe zdobienia i kolory, które są zazwyczaj zaczerpnięte z  wnętrz fabrycznych.

METALOWE SZAFY BIUROWE


           Takie szafki zwykle używa się do biur nie tylko przez to, że są solidne, ale przede wszystkim dlatego, że są zamykane na klucz i zapewniają prywatność i bezpieczeństwo tego, co się w niej znajduje.  Można bez obaw przechowywać w nich wszystkie najważniejsze dokumenty i spać spokojnie. Drzwi takich szaf mogą się otwierać tradycyjnie, być przesuwane albo także rozsuwane w formie harmonijki. Oczywistym jest, że metal gwarantuje wytrzymałość, więc spokojnie można wypełnić półki nawet najcięższymi segregatorami, czy sprzętami. Dodatkowo istotny jest również ich prosty oraz minimalistyczny design. Dzięki niemu może bardzo dobrze wkomponować się w biurowy wystój, a do tego nie rozproszy pracowników.

 ROTAX

                Zagwarantuje to całkowite wykorzystanie wszystkich centymetrów. Niezwykle ważne jest także odpowiednie zabezpieczenie metalu przed ewentualną korozją. W takiej sytuacji można zastosować wysokojakościowy lakier, albo zdecydować się na konstrukcję stali nierdzewnej.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger