poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Szafy i szafki

Szafy metalowe

Szafy i szafki wbrew pozorom odgrywają bardzo ważną rolę w naszym codziennym życiu. 


Bez nich panowałby chaos oraz nieporządek. Buduje się je z rozmaitych materiałów. Mogą być na przykład szafy metalowe, drewniane, czy też plastikowe. Dodatkowo można zdecydować się na jedno drzwiowe,dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, a nawet czterodrzwiowe. Szafy metalowe typu "L" często wykorzystuje się jako szafki szkolne lub jako szafy BHP.

Szafy metalowe


Metalowe meble przeznaczone do szkół mają pomniejszoną konstrukcję i dopasowane wyposażenie do potrzeb dzieci oraz młodzieży w wieku szkolnym. W opcji basenowej świetnie sprawdzą się metalowe szafki typu "L", ponieważ są przystosowane do użytku w dużej wilgotności.


Charakterystyczne cechy


Takie szafy BHP mają zazwyczaj wewnętrzne przegrody, które dzielą szafę na dwie części. Możne tego użyć między innymi na odseparowanie odzieży czystej od brudnej, lub w przypadku szkoły - pomieścić wszystkie książki. Standardowo wszystkie szafy metalowe wyposażone są w kluczowy zamek z jednopunktowym lub trzypunktowym ryglowaniem. Szafki szkolne zazwyczaj są przystosowane do zamykania na szyfr, kłódkę, a także na specjalne życzenie klienta, na zamknięcie elektroniczne. Na ryku można także dostać różne akcesoria dodatkowe do szaf, takich jak daszki, nóżki, czy ławki jednostronne albo dwustronne. Szafa taka zwykle wyposażona jest w otwory wentylacyjne, które zapewniają prawidłową cyrkulacje powietrza w meblu. Wieniec dolny szafy (czyli jego podstawa) dodatkowo zabezpieczany jest przed ewentualną korozją.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger