sobota, 27 lutego 2016

Szczotki doczołowe z drutu falowanego

szczotki metalowe

Szczotki z drutu falowanego stosowane są do prac o średnim lub wysokim stopniu ciężkości. 

W zależności od użytkowanego urządzenia występują w wersjach z gwintem M14 oraz z trzpieniem 6 milimetrów. Na rynku dostępne są różnego rodzaju szczotki metalowe, w tym szczotki mosiężne, szczotki stalowe oraz szczotki kwasoodporne. Wykonywane są z różnych rodzajów stali - w tym stali hartowanej, budowlanej, narzędziowej i wysokostopowej.

Szczotki doczołowe z drutu falowanego swoje zastosowanie znajdują w pracach polegających na usuwaniu zanieczyszczeń i czyszczeniu płaszczyzn. Elastyczność drutu falowanego pozwala na delikatną pracę. Tym samym, są niezawodne do prac takich jak usuwanie korozji, różnego rodzaju farb i zgorzelin (warstwy tlenku metalu w postaci łuski lub powłoki). Również możliwe jest zastosowanie szczotek doczołowych z drutu falowanego do czyszczenia spawów. Dzięki miękkości zastosowanego drutu, oczyszczanie płaszczyzn nie pozostawia trwałych uszkodzeń na materiale.

Dostępne na rynku szczotki są zgodne z normą EN 1083.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger