Szczotki doczołowe skręcane

Szczotki doczołowe skręcane

Nie wszyscy wiedzą, że szczotki metalowe, mogą mieć bardzo zróżnicowane zastosowanie. Niektóre z nich, jak na przykład Szczotki doczołowe skręcane, można zaliczyć do elementów wykorzystywanych w różnego rodzaju zaawansowanych pracach. Przyjrzyjmy się budowie i zastosowaniu tych szczotek.


Czym są szczotki doczołowe skręcane?

  • Charakteryzuje je specyficzny, okrągły kształt. 
Nazwa "doczołowe" oznacza, że są one stworzone specjalnie dla powierzchni płaskich, ustawionych najczęściej prostopadle do powierzchni, na której stoi obsługujący je pracownik.
  • Są dość masywne i odporne na oddziaływania zewnętrzne.
Radzą sobie doskonale z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, w usuwaniu których niezbędny jest wyjątkowo mocny docisk. Można je stosować podczas oczyszczania powierzchni z rdzy i innych zanieczyszczeń, których nie da się usunąć w inny sposób.
  • Szczotki doczołowe skręcane - to nie tylko szczotki stalowe.
Stal, wykorzystywana w produkcji tych szczotek, może mieć zróżnicowane właściwości. Może być to np tradycyjna, znana wszystkim stal, ale też - stal o właściwościach kwasoodpornych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger