Szczotki tarczowe z drutu falowanego

Szczotki tarczowe z drutu falowanego

Bardzo często trzeba w pracach fizycznych oraz przemysłowych z różnego rodzaju narzędzi. Szczotki tarczowe z drutu falowanego służą do wielu prac. Należą do nich: gradowanie, usuwanie rdzy, farby, a także czyszczenie spawów. Szczotki przemysłowe są przystosowane zwykle do prac ciężkich oraz średnio ciężkich. 


Jeśli chcemy uzyskać największą możliwą wydajność takiej szczotki stalowej, to należy stosować maksymalne prędkości obrotowe. Takie informacje można znaleźć na pudełku bądź korpusie takiej szczotki. 

Aby jednocześnie jak najlepiej zadbać o swój sprzęt, należy delikatnie naciskać na powierzchnię obrabianą. W ten sposób połączymy wydajność z ochroną narzędzi pracy.

Szczotki tarczowe występują w trzech rodzajach: z drutu stalowego, kwasoodpornego lub mosiężnego. Co więcej, ma różne wielkości (chodzi zarówno o średnicę zewnętrzną całej szczotki, jak również o średnicę otworu, która występuje w dwóch wymiarach: 32 i 22 milimetrów). A także występuje odmiana z gwintem M14 oraz trzpieniem Ø6mm.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger