wtorek, 22 marca 2016

Szczotki talerzowe z drutu falowanego

Szczotki talerzowe z drutu falowanego


Szczotki talerzowe z drutu falowanego wykorzystuje się do prac o lekkim oraz średnim stopniu ciężkości. Na rynku dostępne są różnorakie szczotki metalowe - między innymi szczotki stalowe, kwasoodporne oraz mosiężne. 

Pozwalają na stosowanie ich przy dużych prędkościach obrotowych.

Dzięki kształtowi talerzowemu, możliwa jest praca w miejscach o ograniczonej dostępności. Szczotki talerzowe z drutu falowanego mogą być stosowane przy czyszczeniu profili, spoin i krawędzi, a także przy czyszczeniu różnych powierzchni. Dzięki nim jest również możliwe usuwanie zanieczyszczeń. Elastyczność i miękkość drutu falowanego sprawiają, że szczotki te są idealne do delikatnej obróbki materiałów. Drut falowany zastosowany w szczotkach talerzowych również doskonale sprawdzi się przy usuwaniu korozji i farb.

Obecnie produkowane są szczotki talerzowe charakteryzujące się różnymi wymiarami, stosowanymi w zależności od potrzeb użytkownika. Najczęściej wykorzystuje się szczotki talerzowe z drutu falowanego z gwintem M14 i średnicy zewnętrznej 105 milimetrów.

Sprawdź również:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Copyright © 2016. Przemysł Metalowy Obróbka Metali - All Rights Reserved - Design by BTDesigner - Proudly powered by Blogger